Informacija

Gamintojai

Peržiūrėta

Prekių komentarai

No reviews available

Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Padidinti
Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O
Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O

Vyriškos odinės pirštinės su ekrano lietimo funkcija RMS-04-O

Nauja prekė

Rovicky®

Klasikinės Vyriškos pirštinės su pašiltinimu. 

„Rovicky® Touch“ pirštinės, pagamintos iš avies odos.

Pirštinės pagamintos iš  aukščiausios kokybės natūralios avies odos su  šiek tiek blizgančiu išoriniu paviršiumi. Pirštinių oda yra smulkios, grūdėtos tekstūros.

Visų pirštinės pirštų galiukų vidus padengtas medžiaga, leidžiančia valdyti išmaniųjų telefonų jutiklinius ekranus, nenusiimant pirštinės! Viskas dėl integruotos jutiklinio ekrano technologijos, leidžiančios valdyti telefoną su pirštinėmis.

Produktą sudaro ne tik pirštinės, bet ir dovanų dėžutė! Tai puiki žinia tiems, kas norėtų padovanoti pirštines mylimam žmogui.

Pirštinės supakuotos gražioje, juodos spalvos kartoninėje dėžutėje. Jos priekyje yra sidabro spalvos prekės ženklo logotipas. Jus sutaupysite savo laiką ir pinigus ieškant dovanų pakuotės!

Norėdami tinkamai parinkti pirštines pagal rankų dydį, išmatuokite rankos ilgį, vidurinio piršto ilgį, riešo plotį, plotį po pirštais ir plaštakos apimtį. 

Pirštinių dydisSMLXL
Plaštakos ilgis, cm24,524,525,526
Vidurinio piršto ilgis, cm9,59,51010,5
Plotis ties riešu, cm10,51111,511,5
Plotis po pirštais, cm1010,510,511
Plaštakos apimtis, cm22,5232323,5

23,91 €

Informacija apie prekę

Pristatymo terminas1 - 3 d.d. , kaina 2,18 €
MedžiagaNatūrali oda
Spalvajuoda
Prekinis ženklasROVICKY
Įpakavimassu dėžute
Svoris~ 80-90 g

Follow us on Facebook