Katalogas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Žymos:

Atsiliepimai

Paskelbė Monika
Savo pirkiniu labai patenkinta. Puikus aptarnav ...

17-07-2018
Paskelbė Vika
Rankinė labai patiko. Rekomenduoju visiems !

05-02-2018
Paskelbė jolanta
aciu uz preke gavau. labai greitas pristatymas.

07-12-2017

Peržiūrėti visus

ŠALIKAI

Norint greičiau surasti jums tinkanti šaliką , pasinauduokite filtru, kuris suskirsto šalikus pagal sezoną.

Su mūsų nuostabiais šalikais ir skaromis jus labai greitai pagyvinsite bet kokį rudeninį megztuką, paltuką ar striukę. Be to, nuolat keisdama šaliko ryšėjimo būdą, kaskart atrodysite vis kitaip ir visuomet nepaprastai originaliai bei stili...

Norint greičiau surasti jums tinkanti šaliką , pasinauduokite filtru, kuris suskirsto šalikus pagal sezoną.

Su mūsų nuostabiais šalikais ir skaromis jus labai greitai pagyvinsite bet kokį rudeninį megztuką, paltuką ar striukę. Be to, nuolat keisdama šaliko ryšėjimo būdą, kaskart atrodysite vis kitaip ir visuomet nepaprastai originaliai bei stilingai ! Ruduo neprivalo būti niūrus ir pilkas – ir Jums, ir aplinkiniams bus smagiau, jei rengsitės ryškiai ir žaismingai ! Atnaujinkite savo aksesuarų atsargas stilingu margaspalviu šaliku ! Juk šalikas – tai visuomet madinga ir bet kokį įvaizdį pagyvinanti detalė.
Vasara niekada nesibaigia -  vėl madingi gėlėti ornamentai .

Plačiau

ŠALIKAI  Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • ŠALIKAI PALAIDAIS GALAIS

  Norint greičiau surasti jums tinkanti šaliką , pasinauduokite filtru, kuris suskirsto šalikus pagal sezoną.

 • ŠALIKĖLIAI SUSIŪTAIS...

  Šalikas-mova -  visada aktualus aksesuaras, galintis  papildyti ir pagyvinti bet kokią aprangą, suteikti jūsų stiliui ypatingą charakterį.  Galima pasirinkti įvairiausių  dydžių, formų, spalvų ir raštų šalikų.  

  1.jpg

 • SKAROS IR SKARELĖS


  Kelių ryškių spalvų SKARA yra ir papuošalas, ir drabužis. Ją galima dėvėti lauke, galima puoštis patalpose. Gražu, kai moteris pasirenka skarą, kuri išmarginta ir jos akis pabrėžiančiomis spalvomis. Nereikėtų bijoti, jei skara yra puošta 6-8 spalvomis, kaip tik tokią skarą bus lengviau priderinti prie skirtingų drabužių, svarbiausia, kad ji tiktų moteriai prie veido, o tik vėliau žiūrėti, kaip ji dera su konkrečiais drabužiais.